Katso tästä hallituksen kokousaikataulu vuodelle 2021.
Laskutusosoitteet ovat sivun alaosassa.
Lajien yhteyshenkilöt löydät lajisivuilta.

Hallituksen yhteystiedot

Puheenjohtaja, Ojangon Koiraurheilukeskus Oy:n yhteyshenkilö  

Katja Kuusela, katja.kuusela[at]hskh.net                                       

Varapuheenjohtaja

Ulla Peltonen, ulla.peltonen[at]hskh.net

Sihteeri

Niina Murisoja, sihteeri[at]hskh.net
Yhdistyksen osoite:  Pietari kalmin katu 1 a 2, 00560 HKI
(Ei jäsentietomuutoksia, kts. jäsensihteeri)

Jäsen, tiedottaja, PeeKoo-jaosvetäjä
Hanna Salovuori, hanna.salovuori[at]hskh.net

Jäsen, Toko, rally-toko ja koiratanssi-jaosvetäjä
Anna Tiainen, anna.tiainen[at]hskh.net
(Ei kurssi- ja treenipaikkatiedusteluja - lue lisää täältä)

Jäsenet

Kati Erholtz, kati.erholtz[at]hskh.net

Emma Räihä, emma.raiha[at]hskh.net

Niina Nenonen, niina.nenonen[at]hskh.net

Annaliisa Valtimo, annuli.valtimo[at]hskh.net

 

Varajäsenet

Minna Vahlström, minna.vahlstrom[at]hskh.net
Pinja Karuveha, pinja.karuveha[at]hskh.net

 

Jäsenten hallivaraukset: hallitunnit[at]hskh.net 
Lue lisää hallituntien vuokraamisesta.


Muut HSKH:n toimihenkilöt

Jäsensihteeri
Mirva Salminen, jasensihteeri[at]hskh.net
(Jäsentietomuutokset)

Rahastonhoitaja
Satu Koskinen, rahastonhoitaja[at]hskh.net

Ojangon Koiraurheilukeskus Oy

Katja Kuusela, katja.kuusela[at]hskh.net

HSKH:n sponsorointi, tapahtumien myyntipaikat
Minna Kajanus, minna.nyman[at]hskh.net

Verkkosivut, sähköpostijakelut
Hanna Salovuori, hanna.salovuori[at]hskh.net

Laskutus
laskutus[at]hskh.net

Hakunilan Seudun Koiraharrastajat, HSKH ry
Y-tunnus: 23073704
Postiosoite: Pietari kalmin katu 1 a 2, 00560 HKI

Tilitiedot
IBAN FI86 1504 3007 2001 50, SWIFT/BIC NDEAFIHH

Laskutusosoitteet
Hakunilan Seudun Koiraharrastajat HSKH R.Y.

Otamme laskut vastaan ensisijaisesti verkkolaskuina:
Verkkolaskutusosoite (OVT):
003723073704
Operaattori (Liaison):
003708599126

Verkkolaskuosoitteen voi tarkistaa: https://verkkolaskuosoite.fi/

PDF-laskut voi toimittaa osoitteeseen:
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
HUOM! Yksi PDF-lasku yhteen viestiin.

Mikäli ette pysty toimittamaan vielä verkkolaskuja, pyydämme toimittamaan
paperiset laskut laskutusosoitteella:
Hakunilan Seudun Koiraharrastajat HSKH r.y.
PL 67058
01051 LASKUT
Edellä mainittu laskutusosoite tulee näkyä jokaisessa laskussa.
Paperilaskuja lähetettäessä ei riitä, jos osoite mainitaan vain kirjekuoressa.

 

 

Outi Nuotio                          Laakavuorenkuja 1D 24       00970 Hki               0505813911
tiedottaja(at)hskh.net